کتاب درمان های گام به گام در اورژانس پیش بیمارستانی

اورژانس 115فایل دانلودی

کتاب درمان های گام به گام در اورژانس پیش بیمارستانی

کتاب درمان های گام به گام در اورژانس پیش بیمارستانی

خبری خوش برای تکنسین های فوریت های پزشکی: کتاب درمان های گام به گام در اورژانس پیش بیمارستانی (پروتکل های آفلاین فوریت های پزشکی) منتشر شد. + دانلود کتاب.

ارائه خدمات فوریت های پزشکی نیاز به طراحی استاندارد های دقیق عملیاتی و علمی داشته و همواره استاندارد سازی عملکرد در صحنه عملیات از دغدغه های سازمان اورژانس کشور بوده است.

یکی از مشکلاتی که پرسنل عملیاتی اورژانس 115 در ایران با آن مواجه بودند، نبود پروتکل یکپارچه و جامع در برخورد با بیماران در حوزه فعالیت و مسئولیت خدمات پزشکی و بالینی در فوریت های پزشکی بوده و مرز بین اقداماتی که کارکنان فوریت های پزشکی می توانند بدون دستور پزشک انجام دهند یا ندهند، مشخص نمی باشد.

بنابراین استفاده از راهنماهای بالینی بر دقت و سرعت این خدمات می افزاید و زمان ماندن در صحنه حادثه را کاهش و اقدامات و تصمیمات درمانی را بهبود می دهد و موجب افزایش کیفیت ارائه مراقبت ها می شود و اختلافاتی که در ارائه مراقبت ها وجود دارد را کاهش می دهد و این اطمینان را ایجاد می کند که مراقبت ها بر اساس بهترین شواهد موجود صورت خواهد گرفت.

مجموعه حاضر با عنوان کتاب درمان های گام به گام در اورژانس پیش بیمارستانی که حاصل تلاش جمعی از اساتید و متخصصین کشور می باشد، برای رفع این نیاز و مدیریت دقیق و علمی و پزشکی عملیات تدوین گردیده است.

متن این پست از مقدمه دکتر پیرحسین کولیوند، ریاست محترم سازمان اورژانس کشور، گرفته شده است.

پست مرتبط  پاورپوینت خونریزی و شوک در اورژانس

نکته: این کتاب جامع ترین و کامل ترین پروتکل آفلاین فوریت های پزشکی می باشد و نیاز به دانلود فایل هایی که در نوشته های قبل گذاشته ایم نیست.

تاریخ انتشار کتاب: اسفند ماه سال 1399

نکته: با توجه به اشکالات علمی و تایپی این کتاب، احتمالا ویرایش جدیدی منتشر خواهد شد، به همین علت تنها به این منبع اکتفا نکنید و به نوشته قبلی مربوط به ویرایش مرداد ماه پروتکل های آفلاین هم مراجعه کنید. ضمنا در صورت انتشار ویرایش جدید، حتما آن را دانلود کنید.

لینک دانلود در جعبه دانلود

منبع: آرشیو abolfazladnk

abolfazladnk.ir

ems-med.ir

 

لینک کوتاه این نوشته: short-it.ir/ekQR

جعبه دانلود

titleعنوان دانلود:
کتاب درمان های گام به گام در اورژانس پیش بیمارستانی
sourceمنبع:
وبسایت abolfazladnk.ir
حجم فایل:
2,118 KB
لینک دانلود:
https://short-it.ir/rafI
, , , , , , , ,
پروتکل آفلاین فوریت های پزشکی ویرایش جدید
پاورپوینت خونریزی و شوک در اورژانس

پست های مرتبط

0 0 رای
امتیاز مقاله
اشتراک
اطلاع از
guest
2 دیدگاه
بازخورد داخلی
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست